• bize ula��n
  • facebook
  • twitter
  Ara

Sac Kalıpları Metal Bükme


Sac kalıpları İmalatlarımız


Sac levha ve metal plakalara şekil, desen , form vermek ve kesmek gibi amaçlar için kullanılan sac kalıpları sistemdir Kalıpta uygun bir şekilde yerleştirilmiş pimler, kesiciler, bükücü kesitler sac üzerinde delme , sıcama , bükme ve kesme  , gibi işlemler yaparak sac ve metal parçaların seri üretimi sağlanır . Kesme kalıpları otomatik veya yarı otomatik şekilde ikiye ayrılmaktadır.

1-) Tam otomatik olan kalıplar; herhangi bir ürünün başka bir kalıpta tekrar işlem görmesini gerektirmeyen bir sac kalıpları sistemidir.

2-)Yarı otomatik kalıplar ise önce bükülmüş veya sıvanmış sac parçasını tekrar bir kalıbına ihtiyaç duyularak kesme, kenar kesme gibi işlem yapabilmek için kullanılan kalıp sistemidir.

Sıcama kalıp imalatlarımız


Sac levha ve metal plakalara şekil, desen  form vermek gibi amaçlar için kullanılan sac levhalarınşekilendirmesi amacı ile kullanılan bir kalıp sistemidir (Örnek Tava , avize rozans metal kapaklar vb ürünler gibi )sac kalıbı tasarımı konusunda izmir de yılların getirmiş olduğu bilgi beceri ve hizmet anlayışı içerisinde dünden bu güne yarına emin adımlar ile ilerleyen kada makina, her türlü sac kalıp tasarımı  imalatı  ve diğer teknik detayları yapmaya ve zamanında teslim etmeye  çalışan kurumsal firmadır

Kada Makina ya ulaşmak için aşağıdaki numarayı çeviriniz:

0232 375 85 56

sac kalipları
Sac kalıpları , Sac Bükme kalıp,
Triger Dişli
Metal Şekillendirme

Yedek Parça Imalatı

Makina Yedek Parça,Sac Şekillendirme Kalıpları,Kaynak Aparatları,