• bize ula��n
  • facebook
  • twitter
  Ara

Makina Kalıp imalatı İzmir

Makina Kalıp ImalatıÖzel Makina Tasarımı ve İmalatı
Bünyemizde bulunan deneyimli ve uzman kadromuzla , gelişmiş 3d program desteği (Solidworks) ile müşteri istekleri doğrultusunda ürün odaklı makina tassarımı yapmakta ve teknolojik makina parkurumuzda  imalatın ve montajını gerçekleştirip müşterilerimize sunmaktayız.

Gerek fason gerek özel makina ve otomativ yedek parçalarının hızlı ve hassas bir şekilde imalatını yapmaktayız. Ülkemizde bulunan üretici firmalarımızın çoğu ekipman ve makinaları yabancı menşeilli olup yedek parça temini firmalarımız için maddi ve zamansal problem olmaktadır.Kada makina olarak bu ihtiyaca zaman kalite ve uygun fiyat olarak çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel Tasarımlar

Kada makina olarak hizmet vermekte olduğumuz otomotiv , gıda , tekstil , çelik servisleri  , makina imalatçıları ve inşaat sektörünlerinde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına yönelik üretimi hızlandıracak , güvenliği artıracak maliyetleri düşürecek ve üretimde hammadde girişinden sevkiyata kadar olabilecek her türlü aksaklığı giderecek endüstiriyel tasarımları güçlü tasarım kadromuzla , mühendislik , proje ve imalatı gerçekleşitrmeyiz.

Firmamızda yapılan metal kalıp çeşitleri

Kesme kalıpları makina kalıp imalatı
Bükme form kalıpları makina kalıp imalatı
çekme kalıpları makina kalıp imalatı izmir
Hatveli (Progresive )kalıpları

Yedek Parça Imalatı

Makina Yedek Parça,Sac Şekillendirme Kalıpları,Kaynak Aparatları,